| EddieEne a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S2 plus si mi-am descarcat de ceva timp aplicatia YouTube. Problema e ca toate videoclipurile se vad la calitatea maxima de doar 360p, chiar daca sunt de 720/1080p! Am cautat si pe la setari, dat si la calitate, dar NIMIC! Cine ma poate ajuta primeste FUNDA!

4 răspunsuri:
| suffarstar a răspuns:

Încearcă să intri pe youtube în browser să vezi dacă te lasă să vizionezi într-o calitate mai mare.

| Vanqu1sh a răspuns:

Stiu ca acum numai poti seta tu calitatea video, dar in schimb merge in functie de calitatea semnalului pentru internet ( mobil, wifi ), daca ai semnal slab calitatea video o sa fie slaba si viceversa.

| Malosmihai a răspuns:

Si mie imi apare cu 360p si e calitate hd dupa cum se vede, ori ai net slab si nu poti sa ai o rezolutie mare sau e de la updateul de la youtobe

| Razvan199996 a răspuns:

S2 Plus suportă rezoluție de 480x800 deci ar trebui să ai 360 sau 480p HD ȘI FHD nu poți.