| andrey96u a întrebat:

Cum sterg videoclipurile de pe youtube?

Răspuns Câştigător
| LaLaura a răspuns:

Buna
daca e al tau dai click pe numele tau de la cont sus in dreapta e si casuta cu "videoclipurile mele" dupa aceea bifezi videoclipul respectiv si apare sus fix langa videoclip "stergeti"
sper ca te-am putut ajuta

7 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Profil-videos-My Videos & Playlists-uploaded-le selectezi, si apesi actions-delete!

| Tlbi a răspuns:

Sus in colt la contul meu, intri la "videoclipuri", apoi selectezi unul si ai optiunea "sterge videoclipuri selectate".

| Andreeaツ a răspuns:

Click pe numele din dreapta sus. Iti apar mai multe titluri printre care : Videoclipuri. Bifezi casuta din stanga videoclipului si sus vezi un buton Actiuni. Apesi pe sageata de langa buton si apesi pe primul titlu : Sterge
Sper ca te-am ajutat. P@

| Fineness a răspuns:

Pai...
Pe site-ul youtobe in dreapta sus este numele tau-dai click pe numele tau-de acolo dai click pe unde scrie videoclipuri-acolo trebuie sa fie videoclipurile tale, care in stanga lor, chiar langa ele au o casuta pe care trebuie sa o bifezi-dupa ce ai bifat casuta,te duci un pic mai sus, unde este o coloana, iar pe accea coloana, apasa pe al doilea buton,, actiuni'' apoi da click pe butonul,, sterge''-si gata! AI sters videoclipurile\videoclipul!
Sper ca te-am ajutat!
Funda?

| mOnAsX a răspuns:

Pai m intri in contul tau de youtube,dai click unde ii numele utilizatorului tau in dreapta sus, si click pe videoclipuri, iti apar toate videoclipurile (care il vrei tu) il bifezi si dai deasupra videoclipurilor al actiuni si stregere. Sper sa te descurci. Bafta! Funda plzzzz!

| ColaCoka a răspuns:

Nustiu... Am cautat si eu pe google.