| Ioanantonia a întrebat:

Cum sterg videoclipurile de pe YouTube?

Răspuns Câştigător
| Bishop a răspuns:

Dai pe sagetuta de langa numele tau din coltul din dreapta a paginei de youtube pe My Videos. Le marchezi pe cele pe care vrei sa le stergi si dai Delete.

2 răspunsuri:
| Razvan1807138078340 a răspuns:

De ce intrebi?
Ai pus un film misterios?

| Remus95 a răspuns:

Pai intri pe youtube te conectezi si sus in dreapta scrie numele utilizatorului/deconectati-va dai pe sageata aia de langa numele tau click si dupa videoclipurile mele dupa o sa apara videoclipurile le bifezi casutele ale mici din fata lor pe cele care vrei sa le stergi si dai stergeti si le sterge pe cele selectate. funda?