| Mărginean_Ionuţ_1996 a întrebat:

Am un Samsung Glaxy S 3, cumparat de la Orange.
Imi schimba bateria telefonului, acesta fiind in garantie?

Răspuns Câştigător
| վፀiፀፀ a răspuns:

Da ti-o schimba daca sunt probleme de la ea si nu ai stricat-o tu.

4 răspunsuri:
| Evy01 a răspuns:

Cred ca da

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Cu certificatul de garantie in original si factura de achizitie telefon, poti merge la unul dintre Shop-urile Orange.Trebuie sa ai la tine telefonul si accesoriile acestuia, urmand ca acestea sa fie trimise in service, de unde vei primi toate detaliile referitoare la inlocuirea bateriei. Informatii poti citi aici https://www.orange.ro/orange-service/
O zi buna,
Orange Helper

| Vvistula a răspuns:

Stai linistit ca nu o sa ti-o schimbe, o sa vezi.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Ţi-o schimbă gratuit doar dacă are un defect de fabricaţie happy

Toate cele bune.