| StrangerInAStrangeLand a întrebat:

Stie cineva cam cat ar costa un Samsung Glaxy S2 Plus la un abonament de 7/8 euro la Orange?

5 răspunsuri:
| DiaAndra a răspuns:

Eu am S2 plus si l-am luat cu 8 milioane la abonament de 6 euro in Marite...deci la un abonament mai mare ar veni mai ieftin si tinand cont ca telefoanele si ieftinesc luna de luna nu ar veni foarte scump.

| StrangerInAStrangeLand explică (pentru DiaAndra):

E super aiurea pentru ca la liber costa 8 milioane.

| DiaAndra a răspuns (pentru StrangerInAStrangeLand):

Ti-am spus ca l-am luat in Martie, atunci la liber costa 10.

| StrangerInAStrangeLand explică (pentru DiaAndra):

Am inteles. big grin
Multumesc!

| Andrei_Andrei_1999 a răspuns:

Am eu s2 plus daca vrei ti-l vand cu 700 lei e in garantie inca 1 an si 3 luni merge bine. Aspect 8/10 la cutie etc pentru mai multe detalii suna la 0743849529 telefonul e de la Orange