| Ovidiu_Andrei_1999 a întrebat:

Am un Samsung j5 2016 si cand primesc o notificare telefonul imi intra in standby (practic ma trimite in ecranul de blocare si trebuie sa scrii din nou parola) are cineva o solutie pentru aceasta problema? Multumesc!

1 răspuns:
| ArcasuMoldovan a răspuns:

Du-te la setari, afisaj, si vezi ca o sa iti apara acolo in cat timp se inchide ecranul, apesi acolo si selectezi intervalul de timp pe care il vrei, cel mai probabil e la cateva secunde (30 sau pe-acolo).