| robertpraa a întrebat:

Am un Samsung s 1 plus cu android de 4.2.Cand incerc sa ma un la un video filmat de mine nu merge, imi da eroare"nu puteti viziona acest videoclip" si asta imi spune la toate videourile facute de mine. Aveti idee ce ar putea insemna? Funda la cel mai folositor raspuns!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Incearca sa vezi ce extensie are filmuletul, apoi scrie aici un raspuns.
2. Instaleaza o aplicatie video de pe Android Market pentru redare video, poate s-a defectat player-ul integrat in aplicatie.
3. Se poate sa fi setat ceva tu in reglajele camerei sau cativa parametric de filmare. Navigheaza in meniul telefonului si umbla pe la reglajele pentru filmare /fotografiere.
4. Incearca sa faci un update la soft, poate a aparut o actualizare si de obicei aceste mici probleme se rezolva cu un upgrade.
5. Sper sa nu fie asta, dar se poate ca din cauza unei lovituri, sa se fi defectat camera, adica iti arata ce filmezi dar nu mai inregistreaza.(L-ai scapat in cap in ultima vreme?)

1 răspuns:
| robertpraa explică (pentru anonim_4396):

Am sa incerc
multumesc foarte mult.