| deluXxe a întrebat:

Am un SE Vivaz. Pe care din pacate pentru mine,l-a calcat masina. Eram cu motoru' si mi-a cazut din buzunar. Am observat ca are touchu' si displayu' spart. Blitzul am vazut ca functioneaza deci ar trebui sa mearga si camera, pot primi apeluri pe el, dar nu stiu daca a fost afectat si processoru'. Are rost sa cumpar alt touch cu display pana in 150lei pentru el?

1 răspuns:
| kapcom a răspuns:

Da, daca vrei sa il repari, procesorul nu e afectat cu nimic