| Paul421 a întrebat:

Am o mică problemă cu un Telefon Allview P6 Life. Mi-a căzut și s-a spart exact lângă camera, dar nu știu dacă display-ul este afectat?! Rectific. Tot colțul din partea stângă funcționează perfect, problema este în felul următor. Cât m-ar costa să îl repar, și cum îmi pot da seama dacă display-ul este afectat? Imaginea nu este afectată deloc.

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca functioneaza inseamna ca nu-i sparta decat sticla. https://www.inowgsm.ro/......-0920.html
Plus manopera daca nu stii sa ti-l pui singur.

| Paul421 explică (pentru Salontanul):

Da, dar nu sunt sigur dacă e numai Tuchscreen-ul pentru că merge doar colțul din stânga!