| SpArTaCuS7 a întrebat:

Am un Sony Xperia J, de mult timp ma chinui sa aflu cum fac poza la ecran, am incercat dar nu stiu nu functioneaza, va rog ajutati-ma. !

Răspuns Câştigător
| AmadeusAma123 a răspuns:

Incearca sa ti apasat butonul de pornire/oprire si volum jos daca nu ai facut update la android 4.0 tine apasat butonul pornire/oprire iar apoi selecteaza daca vezi SCREENSHOT sau captura ecran in romana. Daca nici asta nu merge downloadeaza din google play o aplicatie care sa se numeasca screenshot ultimate si o sa iti arate aplicatia cum sa o folosesti happy

2 răspunsuri:
| SpArTaCuS7 explică (pentru AmadeusAma123):

Ieeeeeeeeeeeee, meeeeeergeeeee, iti multumesc mult!

| AmadeusAma123 a răspuns (pentru SpArTaCuS7):

Cu placere happy