| kristescu a întrebat:

Salut, Am un Sony xperia t3 si nu se mai vede nimic, telefonul functioneaza dar cand il pornesc imi apar cateva dungi pe ecran si dupa se face negru dar telefonul inca e pornit, ce are si ce ar trebui sa schimb la el

Răspuns Câştigător
| untu a răspuns:

Mergeti cu telefonul la un service-ul autorizat sa va adaca se mai poate repara telefonul dvs. care are probleme de grafica, nu este eroare de la soft cum zice WOLF3! Pregatiti-va sa va luati alt telefon!

1 răspuns:
| Wolf3 a răspuns:

Cel mai probabil este o eroare de soft. Poti reincerca sa-l reinstalezi cautand tutoriale pe Youtube sau aici http://www.sammobile.com/firmwares/.