| Andreistanlaur a întrebat:

Am un telefon Allview c6quad core si nu mi se mai deschide am dat si hard reset.Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Smecher_Nuti_1999 a răspuns:

Prima impresie a tuturor va fi asa" dai foc e Allview" dar nu sunt telefoane totusi, vorbesti la el, iti faci"treaba" e posibilsa fie din cauza la soft si sigur asta e, asa se intampla cel ami des la ele. incearca sa-i bagi un Android (daca ai versiune4.2.2 bagai 4.4.2 sau alta verisune fata de ceea care o ai)

1 răspuns:
| KenNine a răspuns:

Incearca la un servis.