| Alexe_Ghenea_1987 a întrebat:

Am un telefon LG leon si i.am uitat parola, asadar i.am dat un reset din fabrica. ok. acum cere email-ul anterior care a fost pe dispozitiv inainte de resetarea totala. si habar-n-am care este. am facut si alt email...dar nu accepta. ce sa fac?

1 răspuns:
| Ironwin a răspuns:

Nu are cum, trebuie sa introduci un email (de obicei de la gmail) si parola respectiva, nu poate sa mai faca referire la contul vechi dupa un hard reset. Poate telefonul a fost parolat impotriva furtului si asta deja este alta poveste.