| Tig22 a întrebat:

am o problema. Am dat hard reset telefonului, iar acum imi cere sa ma autentific cu un cont google care a fost autentificat anterior pe dispozitiv. Am facut o, doar ca in loc sa treaca mai departe dupa ce introduc parola, se reintoarce la "autentifica te cu un cont google care a fost autentificat pe dispozitiv". Ajutati ma si pe mine, va rog, pana nu l fac praf cu ciocanul

Răspuns Câştigător
| Saltbae a răspuns:

Fii sigur ca ai net și introduci corect parola. Normal nu ar fi trebuit sa îți facă astfel de figuri. Încearcă sa intri pe contul google și de pe PC, poate o fi nevoie de vreo aprobare sau de o noua înregistrare.