| Stefan_Catalin_1996 a întrebat:

Salut am resetat si eu un Huawei MYA-L11 si acum imi cere un email care a fost sincronizat anterior pe dispozitiv, dar eu nu mai stiu nici email-ul nici parola ce pot sa fac sa il pot folosii iar?

1 răspuns:
| ovidiufao a răspuns:

E foarte urata treaba.cred ca ai cel putin Android 5.0, ca de atunci cere asa ceva.incearca de pe alt tel sa recuperezi mail ul si parola. daca nu, singura solutie e resoftarea.se pune telefonul in recovery si se rescrie softul.dar ai nevoie de un pc si de soft ul telefonului. daca nu mergi la un depanator telefoane