| sebipopescu1 a întrebat:

Am un telefon Nokia N8 si vreau sa stiu daca pot sa dau altui dispozitiv internet wireless din el pentru ca eu am internet pe abonamentul meu si pe telefon merge sa intru.

Răspuns Câştigător
| mexicannu a răspuns:

Din cate stiu eu Nokia n8 nu poate impartii conexiunea la internet prin wireless. ii trebuie wi-fi hotspot, ceea ce N8 nu are happy

2 răspunsuri:
| sebipopescu1 explică (pentru mexicannu):

Ok multumesc de raspuns big grin

| FlorinM28 a răspuns:

Incearca JoikuSpot. Merge sa dai net la laptop sau orice device care accepta adhoc wifi connection.