| yothebesdinparcare22 a întrebat:

Am un telefon Samsung galaxy mini si am incercat sa bag clockworkmod recovery si imi ramane ecranul blocat cand il aprind : Samsung Galaxy s-5570 va rog frumos spuneti-mi il mai pot repara?

Răspuns Câştigător
| DascaluViorel a răspuns:

Te duci cu el la resoftat te costa 20 - 30 de lei sau cauta pe net CyanogenMod si til resoftezi singur acasa cu USB

| yothebesdinparcare22 explică (pentru DascaluViorel):

How to fix failed to mount /system (invalid argument) uite ce imi apare.

| yothebesdinparcare22 explică (pentru DascaluViorel):

Pai m`am dus dar a zis ca nu merge sa il conecteza la calculator. straight face

4 răspunsuri:
| VooDau a răspuns:

Da, se poate repara, trebuie resoftat eu mi-am resoftat telefonul cu 50 lei deoarece am introdus codul gresit si nu il mai stiam. Numai bine!

| yothebesdinparcare22 explică:

Funda am uitat sa va zic happy