| fourteenapril94 a întrebat:

Am un telefon Samsung Galaxy Y, am credit dar nu stiu de ce nu functioneaza internetul, cum as putea sa-l fac sa functioneze - trebuie sa activez ceva?

Funda!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Radoi21 a răspuns:

Daca ai deja internetu activeaza 3G din meniul de unde stingi telefonul. Vezi ca trebuie sa aiba un buton lateral parca thinking si activeaza traficul de date(parca asa se numea) daca nu merge, suna la *100# si dai la servicii/internet activeaza!
Funda?

| Robertto54 a răspuns:

Intri la Setari>Wireless si retea>partajare conexiune internet.

Răspuns utilizator avertizat
| bisebi a răspuns:

Depinde daca ai setarile daca nu trebuie sa ti-le iei
pe Orange suni la *100*8*1*4# si alegi modelul.