| AnnaTck a întrebat:

BUna :*. Nu stiu cum sa imi activez internetul pe telefon...am trafic de net si tot timpul nu il folosesc.Sunt la abonament si telefonul este Samsung Galaxy Young duos. Cum fac sa imi activez internetul?

1 răspuns:
| AndyLavy a răspuns:

Suna la ei, depinde de reteaua in care esti, la relatii cu clientii, si iti vor trimite ei niste setari, pe care le vei salva.
sau pur si simplu cauta pe net, scrie modelul telefonului tai si apoi setari pentru internet si urmeaza instructiunile.