| Iulian23august a întrebat:

Am un telefon Samsung galaxy y si recent mi-am cumparat o cartela frog cu optiunea enjoy frog...aceea cu internet nelimitat wnw si telefonul meu nu este pe lista celor compatabile.
Din cate am inteles poti sa ii faci o setare manuala,dar nu am inteles mare lucru de pe net, ma poate ajuta careva?

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| WithoutName123456789 a răspuns:

Trimite sms gratuit fara text la 9691, o sa iti trimita setarile de conigurare wnw si daca solicita cod pin introduci 1234.