| Roxy0108 a întrebat:

Cartela Frog cu internet nelimitat este buna pentru telefonul Samsung Galaxy mini 2? Merge internetul?

3 răspunsuri:
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut! Daca telefonul tau este codat pe Orange / Cosmote (Daca l-ai luat de acolo, este codat. Daca l-ai luat dintr-un alt magazin, probabil nu este codat). Daca nu este codat, Cartela FROG merge pe orice telefon!
Internetul va merge rapid primi 1-2GB, dupa aceea va merge cu o viteza mica. Dar asta conteaza si de viteza telefonului tau, care din pacate nu este prea mare.
Sper ca te-am ajutat!

| dulgherunicu a răspuns:

De c nu daca telul merge si pe cosmote.

| beni12 a răspuns:

Da pe mobil dar mai ie o problem cu tele este decodat pe toate retelele de tele dac i decodat pe toate retelele merge c u siguranta