| Mihai_Răileanu_1991 a întrebat:

Am un telefon Sony xperia ray si aseara mi s-a descarcat de tot pana s-a inchis. Si acum cand il pun la incarcat doar clipeste butonul care trebuia sa stea aprins cand era la incarcat, si incearca sa se deschida. Toata noaptea a stat la incarcat si tot goala e bateria si nu se deschide telefonul. Stie cineva ce are?

Răspuns Câştigător
| Bie200 a răspuns:

Poate este vina bateriei. Daca nu te sfatuiesc sa mergi la un meserias, cred ca a patruns ceva in el care il blocheaza sa se incarce

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ia bateria din el si pune-o la loc. Daca continua sa faca la fel mergi la un service.