| dngcalin a întrebat:

Buna am un Sony erricson xperia mt15i. si mi se inchide din senin si cand dau sa se deschida imi clipeste un beculet rosu langa butonul de deschidere. si se incalzeste partea de sus a telefonului aveti idee de la ce este? bateria imi indica cai incarcata si chiar daca il pun in priza nu se deschide

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Cel mai probabil este defectă bateria, dar ar fi bine să mergi cu el la un Service pentru confirmare.

Toate cele bune.

| RB26DETT a răspuns:

Poate l-ai scapat in apa, poate softul e de vina, du-te la un service gsm si vezi ce spun angajatii, ca altfel nu il poti repara.