| droid96 a întrebat:

Am un Xperia X8, dar nu reusesc nici cum sa trimit piese prin bluetooth.Adica, il activez, il setez ca detectabil, intru la muzica/poze, da nu am nicaieri optiunea trimite piesa/poza.
Cum fac?

3 răspunsuri:
| akka4 a răspuns:

"Trimitere prin", la android este "partajare".
Deci deschizi imaginea pe care vrei sa o trimiti, dai meniu si partajare-bluetooth, facebook, etc.
La fel faci si daca vrei sa trimiti muzicawinking

| droid96 explică (pentru akka4):

Dar faza e ca nu am nici optiunea asta
la poze, am cateva optiuni de trimitere, dar nici una nu e bluetooth(doar mail, mesaje, picassa), iar la muzica doar optiunile sterge, si sterge mai multe.)
trebuie cumva sa-mi descarc vreo aplicatie?

| akka4 a răspuns (pentru droid96):

Daca vrei poti da add la id akka04@yahoo.com si iti voi trimite eu niste screen-uri.