| anonim_4396 a întrebat:

Am updatat o versiune noua la iPhone 3gs si s-a deschis telefonul intr-o singura "fereastra" si nici in meniu nu intra. Ce sa fac?

5 răspunsuri:
| charleslouboutin a răspuns:

Pai trebuie activat. Daca nu reusesti inseamna ca era codat...

| CristiUcV a răspuns:

IPhone 3GS nu are meniu, acea "fereastra" este un fel de desktop.

| DiannaDia a răspuns:

Ce versiune?! IOS?! Poate ai luat un virus. Poti sa te duci la Orange/cosmote/Vodafone etc. Si vei rezolva. Daca inca il mai ai in garantie iti vor rezolva ei problema. happy

| Fisstic a răspuns (pentru charleslouboutin):

Si daca era codat il pot face?

| charleslouboutin a răspuns (pentru Fisstic):

Daca era codat nu mai faci nimic. Il duci la service sa ti-l decodeze.