| bogdan324 a întrebat:

Cum pot debloca iphone 2g dupa emergency call only?am incercat sa ii fac restore firmware dar nu a mers,am instalat firmware-ul(am firmware 1.1.4) dar tot blocat am ramas,nu pot intra in meniu,ce pot face ca sa restorez telefonul?Funda!

8 răspunsuri:
| Alexandrup a răspuns:

Trimtemi idul tau prin mesaj privat si te voi ajuta.

| Alexandrup a răspuns (pentru Alexandrup):

Stiu cum sa te ajut add alex. pop05

| bogdan324 explică:

Ti-am dat add pe id-ul tau, da-mi accept

| Railean_Adrian_1993 a răspuns:

Am fix acea problema, ajutati-ma va rog mult

| Railean_Adrian_1993 a răspuns:

Cum pot debloca iphone 2g dupa emergency call only? am incercat sa ii fac restore firmware dar nu a mers, am instalat firmware-ul(am firmware 1.1.4) dar tot blocat am ramas, nu pot intra in meniu, ce pot face ca sa restorez telefonul? Funda!

| bogdan324 explică (pentru Railean_Adrian_1993):

Te ajut eu, ca tot eu am reparat problemabig grin

| Mihai_Marin_1994 a răspuns (pentru bogdan324):

Salut ma poti ajuta si pe mine?

| bogdan324 explică (pentru Mihai_Marin_1994):

Pai,a durat ceva timp de cand am rezolvat problema si nu mai stiu exact ce programe am folosit, dar am sa incerc sa te ajut, trebuie neaparat sa ai cablu de date la telefon si itunes.