| Decster a întrebat:

Aplicarea unei folii de sticla pe un Huawei P9 Lite ar putea lasa urme?
Am fost ieri sa cumpar dar tipul de acolo a zis sa las folia de plastic deoarece daca pune folia de sticla se va crea o bula de aer in partea de jos a telefonului. A zis ca la modelele astea asa se formeaza acea bula. Nu vreau rasounsuri impertinente, daca cineva a "experimentat" ii ascult sfatul.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu se pricepea sa ti-o pună. Si a gasit un motiv.

| Serban_Marius_1979 a răspuns:

Mama are p9 lite si i-a pus sticla, si da, s-a format o bula in partea de jos a telefonului langa logo(sticla s-a si crapat acolo) dar probabil ca nu a fost aplicata ok sticla, caci nu am fost cu ea la magazin cand a pus-o.

Răspuns utilizator avertizat