| dragos94712 a întrebat:

As dori sa stiu si eu daca voi primi pentru galaxy s3 noul update, pe care l-am luat de pe un magazin online si am pus in el vechea cartela vodafone.Intrebarea mea este daca voi primi si eu notificarea de la Vodafone prin care pot face update sau nu. Ca sa-mi apara sa fac update trebuie neaparat sa fi luat telefonul de la ei?

1 răspuns:
| Hanea_Andrei_1988 a răspuns:

Ce versiune de ICS ai? Incearca manual update? settings>about phone>software update>update!

Varianta 2, bucura-te cu adevarat de s3, devin-o membru xda, root si custom rom si sigur vei fi multumit!
http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=1566

Sper ca te-a ajutat!