| BoghY30888 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un telefon pana in 1000 roni, si nu stiu ce sa aleg dintre Samsung Galaxy Ace Plus si Allview P5 Alldro, am avut Allview P1 Alldro si sunt foarte foarte dezamagit de el si de aceea nu sunt chiar asa mare fan a celor de la Allview, dar ma gandesc ca poate P5 este un telefon de viitor, P5 stiu ca are cateva plusuri fata de Galaxy Ace Plus, acestea sunt : dimensiunea(P5=4.3inch; Ace=3.65), rezolutie(P5=480x800; Ace=320x480), memorie(P5=4gb; Ace=3gb), camera(P5=8mp; Ace=5mp), rezolutie camera(P5=hd; Ace=vga), procesor(P5=dual core 1ghz; Ace=only core 1ghz), android (P5=4; Ace=2.3)

Răspuns Câştigător
| Niiiicu a răspuns:

Chiar daca p5 are specificati mai bine decat ace+ nu e de durata, te va tine dar ma indoiesc ca mai mult de 6 luni, deci eu iti recomand sa ia ace ca isi face banibig grin

2 răspunsuri:
| BoghY30888 explică:

Ok am vazut ca la P5 il tine bateria daca il folosesti cam 5 ore, iar pe Samsung daca il folosesti tine 11 ore, iar eu asta vreau sa tina cat mai mult nu sa stau cu grija ca trebuie sa il folosesc mai putin ca trebuie bagat la incarcat

| oldschoolrom a răspuns:

Mai bun parerea mea P5.Nu va luat dupa brand.