| mahupetrisor a întrebat:

Aş vrea să-mi cumpăr un telefon.Se numeşte Orange Pasadena cu Abonamentul Cangur (la Orange) şi vreau să ştiu părerea voastră despre el.

Răspuns Câştigător
| Anonima0PLM a răspuns:

Buna mi-am cumparat Orange Pasadena s-au cun i-ai spus tu pentru ca se numeste Alcatel Pasadena si este foarte performant are multe aplicatii folositoare camera este de 3 MP dar in telefon eu am gasit rezolutie de 5 MP. Este foarte bun!

3 răspunsuri:
| Cristi_Cristea_1987 a răspuns:

Ti-ai cumparat? cum ii ca vreau sa imi iau si eu!

| Cristi_Cristea_1987 a răspuns:

Ti-ai cumparat?, cum este telefonul ca vreau sa imi iau si eu.

| mahupetrisor explică (pentru Cristi_Cristea_1987):

Am reusit sa-mi iau telefonul si este chiar foarte bun.