| numesiprenume0 a întrebat:

Am un abonament Orange cangur 10 de 2 ani si vreau sa fac o noua fidelizare pentru a-mi lua un nou telefon. Acum abonamentele Orange s-au modificat... As dori sa stiu daca pot prelungi perioada acestui abonament si daca as putea sa-l prelungesc(mutandu-l pe un alt numar). Adica sa imi ramana vechimea obonamentului, dar sa fie pe un alt numar. Daca nu, care este abonamentul minim(euro si cum se numeste) pentru achizitionarea unui smartphone?

2 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Daca vrei sa verificam si noi contul tau, te asteptam in privat cu un mesaj in care sa ne spui numarul tau de telefon.

O zi buna,
Orange Helper

| Robi1444 a răspuns:

Salut. Aproximativ iti poti alege ori un Orange Me 8 (nelimitat in Orange, 500 min national -100 international si 300 MB + telefon) ori un Orange Me 11 (nelimitat in retea cu 1000 de min nationale si 600 MB). Bineinteles, cu cat cresti pe abonament cu atat scade pretul telefonului.
Daca vreti sa iti schimbi numarul tau de telefon, trebuie sa platesti 44 de lei ca sa fie schimbat nr.