| Floryn9 a întrebat:

As vrea un GPS pentru Android, care este cea mai buna aplicatie care nu trebuie s-o platesc?

6 răspunsuri:
| Eastwood a răspuns:

Salut, aplicatia se numeste Sygic, insa nu stiu daca e cea mai buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

MAPS.ME se numeste. E super aplicatia.
Sygic e slaba.

| Rockat a răspuns:

Mulți spun că cea mai bună e Here Maps dezvoltată de Nokia. Deși din câte am observat se descurcă bine și "Hărți" de la Google.

| Stephan142 a răspuns:

Eu stiu ca "Igo" e bun.El e cu bani dar il gasesti si fara pe net...singura problema e ca ocupa 3 GB.

| redwood a răspuns:

IGO cel mai bun.

| andutzu2000 a răspuns:

Here Drive+ este cel mai bun, ieftin, si merge si fara internet.