| 01silviaaaa a întrebat:

tata are Android iar eu iPhone.
As vrea sa ii vad locația 24 din 24 (fara ca el sa stie), cu o aplicatie pe care sa nu o plătesc.
Multumesc anticipat

6 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Exista metode si apps-uri dedicate dar nu poti sa le folosesti fara ca el sa stie.

| 01silviaaaa explică (pentru danbnz):

Nici dacă umblu eu in telefonul lui?

| danbnz a răspuns (pentru 01silviaaaa):

Poti sa faci asta dar va afla pana la urma ca e ceva instalat in telefon de care nu are habar sau o sa-i sara in ochi ca locatia si netul sunt activate mereu.

Mai multe amanunte nu-ti dau pentru ca ceea ce vrei tu sa faci, fara permisiunea lui, e ilegal.

| 01silviaaaa explică (pentru danbnz):

Nu cred ca o sa se duca propriul tata sa ma denunțe la politielaughing)
Vreau sa fac asta pentru ca a zis ca o sa îmi facă vizite acasa și vreau sa fiu sigura ca nu ma prinde într-un moment nepotrivit

| danbnz a răspuns (pentru 01silviaaaa):

Nici eu nu cred dar nu pot sa fiu complice la asa ceva.
Sorry.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred că e la dispoziția oricui o astfel de aplicație și nici legal nu cred că este. Se încadrează la spionaj și nu cred că e legal.