| kkkk a întrebat:

Mentionez ca am NOKIA 5228..si as vrea sa intru la Ovi Store, dar daca nu am net pe el si intru la acea aplicatie se intampla ceva? trebuie sa platesc la cost suplimentar? Este vorba de net la acea aplicatie? funda happy happy happy

Răspuns Câştigător
| CristianCRS a răspuns:

Da,Ovi Store este un magazin virtual de aplicatii, asadar foloseste internetul, vei fi taxat daca il folosesti.

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Trebuie sa folosesti netul si te va taxa, bineanteles. Daca telul tau are wi-fi este si mai bine.Te conectezi la o retea neparolata si poti intra pe Ovi.