| DenqOO a întrebat:

Aveti telefon Huawei cu FARA serviciile google?
Cum va intelegeti cu el?

9 răspunsuri:
| NoisyLight a răspuns:

Este excelent. Lumea trebuie să înțeleagă faptul că există viață și în afara obraznicului Google. Din păcate efectul de turmă este unul puternic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru NoisyLight):

Dar în Google nu este viață...

| Iote a răspuns:

"cu fara"? Adica?

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru NoisyLight):

Da ne o alternativa la Youtube, gmail si gmaps si intelegem. da niste alternative calitative.

| NoisyLight a răspuns (pentru suntserios):

Dailymotion, Vimeo, ProtonMail,
Bing Maps, etc. Le folosesc de mult timp și pot spune că sunt foarte mulțumit.

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru NoisyLight):

Lool, chiar compari Youtube cu Dailymotion? Serios? Pe bune?

lool, chiar compari ProtonMail cu gmail?

si BingMaps? lool

ti am zis, alternative calitative nu vimeo

| NoisyLight a răspuns (pentru suntserios):

Părerea ta nu contează aici, mielușelule. Rămâi în lumea ta superbă. laughing

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru NoisyLight):

Corect, nu conteaza parerea mea. Conteaza parerea celor 1.5 miliarde de utilizatori de gmail vs cei 10 milioane protonmail.

Conteaza parerea celor 2 miliarde de utilizatori Youtube vs 200 milioane vimeo

Sau poate parerea celor 2 miliarde de utilizatori de Android penntru gmaps.

Ia mai zi cum e in lumea aia a ta cu bing maps si vimeo?

Răspuns utilizator avertizat