| Odood_Ioana_1999 a întrebat:

Bunã TPU am descarcat aplicația aia " blocare numere de telefon" si am blocat un numar. apoi am dat blocare toate apelurile..si acum nu mai vãd pe nimeni in agenda doar daca caut cu o litera si cand sun intra robotu si zice "nu ai acces la acest numar", oare ce s-a intamplat? Funda! :** ( scuzati categoria)

Răspuns Câştigător
| Claustx a răspuns:

Hey! Incearca sa dezinstalezi aplicatia si sa restartezi telefonul; daca nu si-a revenit incerca sa vezi daca poti sa mai importezi contactele de pe sim pentru a nu le pierde.

2 răspunsuri:
| Odood_Ioana_1999 explică (pentru Claustx):

Nu a mers cand am restartat telefonul` + contactele le mai am daca le caut cu o litera.dar daca dau in agenda nu imi apar și am incercat sa sun pe cineva si tot așa zice robotu`

| Claustx a răspuns (pentru Odood_Ioana_1999):

Mai bine mergi la un specialist, sigur o sa te rezolve. nu cred ca o sa iti ia mai mult de 20 de lei.