| JammyBrooks a întrebat:

scuzati categoria dar e urgent!

Am un telefon Samsung galaxy mini si de aseara nu mi se mai remit mesajele catre un anumit numar.(doar catre un numar)

p.s:la alte numere pot trimite mesaje dar la un anumit numar nu!

va rog mult ofer funda si vot si scuze categoria dar e urgent!

3 răspunsuri:
| JammyBrooks explică:

Nu asta se intampla doar cateodata nu mereu! si persoana aia nu m-a blocat pentru ca e tatal meu deci...in fine l-am deschis si inchis de 100 de ori dar tot asa face doar cateodata

| 0rlando a răspuns:

Nu poți face nimic.
Persoana respectivă te-a blocat. Unele telefoane au "Black List", un fel de listă de ignore.

| deeadeea96 a răspuns:

Si eu am telefon la fel si nu mi s-a intamplat asta thinking cine stie ce ai facut thinking inchidel si deschidel iarwinking