| cristyan1464 a întrebat:

va rog dati-mi un sfat.am probleme cu un telefon Samsung c3100 pe abonament Cosmote iar cartela cu numarul este de aproximativ 4 ani: azi am sunat o cunostinta care are digiombil (numar salvat in agenda) si in loc sa raspunda persoana respectiva imi raspunde alticineva... zic ma scuzati, verific numarul sun din nou. raspunde aceeas persoana, intreb in ce retea e si zice ca are nr de Orange. Iau celalalt de Vodafone, apelez numarul si iau legatura in cele din urma cu aceca cunostiinta. Apoi dupa acel Samsung mai sun un prieten si se repeta aceeas problema, in loc sa raspunda el,, raspunde aceeas persoana care imi raspunsese inainte (in aceea zi de cateva ori mi-a raspuns persoana aia de pe Orange, eu apeland numere diferite care le aveam in agenda ) foarte nervos. am sunat imediat la relatii clienti cosmote 1234, am sesizat ciudata intamplare si mi s-au spus doua posibile variante: 1. REDIRECTIONARE (ceea ce e exclus din start) 2. mi a zis ca sunt cazuri izolate pe cosmote cand se aude un fasait in telefon au loc probleme de interconectare din cauze inca necunoscute de persoanele specializate si nu se pot rezolva, ceea ce mi se intamlpa mie.
voua vi s-a intamplat? cum pot rezolva?

1 răspuns:
| BaDBoY123 a răspuns:

Du-te in magazin si intreaba pe cineva acolowinking