| viviana269 a întrebat:

Buna!
Acum 3 luni mi-am cumparat un telefon de pe Emag...totul a mers bine...nu am nici o plangere.
Joi l-am scapat din mana iar ecranul s-a spart destul de urat si as dori sa il schimb(ecranul).
Stie cineva, ca mai am inca garantie la el, dar se mai poate schimba?
sau daca nu se mai poate atunci pot sa cumpar de undeva un ecran nou sau sa il duc undeva la reparat
cred ca ar trebui sa mentionez ca tipul de telefon este : ZTE Tania Black big grin

5 răspunsuri:
| Ghosts a răspuns:

Da straight face Normal ca se poate schimba.
Du-te cu el. straight face
Daca nu, cauta pe :
mercador.ro
tocmai.ro
Funda?

| viviana269 explică (pentru Ghosts):

Pai la telefonul asta am cautat si nu am gasit...sad

| Ghosts a răspuns (pentru viviana269):

Comanda de pe net. happy

| laurica2003 a răspuns:

Poti sa il trimiti inapoi la eMAG daca mai ai garantie si ti-l repara!

| Timberged a răspuns:

Nu se acorda garantie pentru socuri puternice. Trebuie dus la un service. O sa-ti zica acolo cit te costa un display pentru el.