| anonim_4396 a întrebat:

Buna. Am abonamentul meu propriu acum la internet pe telefon la Digi si am vrut sa va intreb daca stau pe Youtube sau ma uit la filme fac cost suplimentar?
Cum pot evita sa nu fac cost suplimentar?
Si inca o intrebare, apelurile de pe messenger se taxeaza sau nu?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tot ce faci pe net: mesaje pe mess, Youtube, apeluri video pe mess și altele, consumă mb sau gb de net. 1gb=1000mb. Dai un mesaj la 700, scrii orice, și o simplă literă și îți vine mesaj înapoi cu cât ai consumat

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la digi si intreaba i pe ei, ei stiu ce optiuni si extraoptiuni ai in abonament.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Https://imgur.com/a/kRygRDF

Eu spre exemplu am abonament cu 2 euro. 200 de minute și internet nelimitat, de aia la net îmi scrie doar cât am consumat, nu și cât am în total. În orice caz, la toate abonamentele de la Digi ai net nelimitat (până-n 50 gb merge bine, apoi viteza o să fie foarte mică, dacă nu greșesc)