| Raduu a întrebat:

Hey, am si eu o intrebare. Am activat pentru internet mobil serviciile GPRS/EDGE si am primit 7 zile cu 100Mb inclus.Acele 7 zile au trecut iar inca mai am acces la internet big grin. Vreau sa stiu daca mi se face cost suplimentar daca stau pe Facebook si Messenger, fara download.Thanks for help!

Răspuns Câştigător
| mikkhhell a răspuns:

Mare atentie, posibil acum conectarea ta la internet sa se faca din creditul pe care il ai pe cartela, iar costurile sunt in functie de trafic, o data, si la sesiune, a doua oara, deci mare atentie.

1 răspuns:
| Raduu explică:

Hm, pana acum nu mi s-a luat din credit. si nici cost nu mi s-a facuthee hee. Si am stat pe internet, mai mult messenger'ul.big grin