| Drunkenhearts a întrebat:

Am ascuns o aplicaţie din telefon si acum nu ştiu cum as putea sa ii dau unhide. Am căutat si la setări si nu am rezolvat nimic. Menţionez ca am HTC one s. Please help

3 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Mmm incearca asa:

intra in meniul de aplicatii si apasa butonul de optiuni (alea 4 sau 3 de sub ecran laughing )

trebuie sa fie pe acolo pe undeva

| Drunkenhearts explică (pentru Danzell):

Nu apare nici acolo. Şi nici sa il dezinstalez nu pot pentru ca nu ştiu unde e si nici nu pot sa şterg pozele din aplicaţie

| Danzell a răspuns (pentru Drunkenhearts):

Nu poti sa dezinstalezi din Settings>Apps? Acolo apar TOATE aplicatiile indiferent daca sunt ascunse sau nu in meniul principal.
Daca nu sunt acolo inseamna ca nu sunt instalate.