| Angel977 a întrebat:

Bună! Am cumpărat acum două săptămâni un Xiaomi note 10 pro și acum am observat că îmi apar niște dungi colorate verzi și roz pe ecran doar pe fundal alb și în poze apar niște pete și cercuri.Cand am făcut pozele carmera era curată.Ce părere aveți?

Răspuns Câştigător
| literallythesamebruh a răspuns:

Din cauza utilizării intensive, telefonul tău "suferă" de burn în display, chestie des
întâlnită la telefoanele cu display AMOLED sau O-LED, ceea ce înseamnă că imaginea de la alte aplicații rămâne imprimată în display. Nu ar trebui să fie nimic grav momentan, dar dacă sunt așa de deranjante, alt display rezolvă problema.

4 răspunsuri:
| vandam500 a răspuns:

Probleme la display daca ai garantie du-te cu el daca nu foloseste-l asa pana se strica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand le zic unora sa fuga de oppo real me xiaomi si alte trotinete ma fac in tot felul.

| literallythesamebruh a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu doar "trotinetele" astea pățesc acest lucru, și Samsung pateste la fel. Nu învinovăți firma pentru faptul că telefonul este utilizat excesiv și se ajunge la astfel de probleme. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru literallythesamebruh):

Culmea ca eu si pe cati cunosc nu i aud de pațenii cu tel Samsung sau iphone doar pe astia cu petarde de oppo si xiaomi