| andreeamacinic a întrebat:

Am și eu o problemă, cine poate vă rog frumos să mă ajute. Deci, atunci cand fac poze cu Instagram cu camera principala pozele ies naspa, adica pe jumate e un efect si pe jumate altul. Am incercat sa instalez iar Instagram dar tot la fel face. Nu stiu ce sa mai fac..si face asa doar la pozele facute cu telefonul..De exemplu daca descarc o poza si o editez nu are nicio problema..Va rog cine stie sa ma ajute. Multumesc!

1 răspuns:
| KillMePlease a răspuns:

Daca nu merge camera de la instagram, poti sa iti faci o poza cu camera de la telefon normala si sa o distribui din galerie catre instagram, cel putin eu asa fac ca sa pot inainte sa editez pozele cum vreau plus ca nici mie nu imi prea merge camera de la instagram