| Denysuk_3788 a întrebat:

Hei happy Am Windows 7. Acum cateva min am incercat sa iau niste poze pe mess in format. jpg Am mai avut aceste poze dar le-am sters pentru ca nu se vedeau bine.Am incercat sa iau pozele si cand le-am salvat, exact ca data trecuta, nu se vedeau bine.Adica din imagine se transformase intr-o linie groasa si colorata.Nu stiu cum sa explic, parca poza se alungise asa de mult incat nu se mai distingea absolut nimic.Mentionez ca pozele au fost facute cu telefonul.Mai am poze in pc facute cu telefonul, dar acelea se vad foarte bine.Deci,stiti cum pot rezolva problema? crying

Răspuns Câştigător
| Fredie a răspuns:

Buna. Nu cred ca are vreo legatura problema ta cu SO, win 7. Incearca sa deschizi pozele cu un soft dedicat, in speta windows picture viewer sau IrfanView. Bye.