| ValentinaMh27 a întrebat:

Hei! Salut! Am urmatoarea nelamurire. Am un Samsung Galaxy S5 si doresc sa transfer pozele pe care le am pe acesta in calculator, dar cand dau la folderul camerei, acesta este gol si nu-mi arata nicio poza, desi am poze pe telefon. Tin sa precizez ca pozele le am salvate pe cardul de memorie si nu stiu daca aceasta ar fi problema. Am observat si ca pozele facute de exemplu cu alte camere descarcate din Google Play le pot transfera, dar cele originale, facute cu camera telefonului nu apar si nu-mi dau seama care e motivul concret.

6 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Scoate mini sd il pui intr-un adaptador si il citesti direct in pc.

| AlexElektro1987 a răspuns:

Intri în folderul DCIM și după aceea intri în folderul Cameră și acolo trebuie să fie

| ValentinaMh27 explică (pentru AlexElektro1987):

Exact asta am facut si nu-mi apar.

| AlexElektro1987 a răspuns:

În telefon te-au uitat? Poate le ai puse în memoria telefonului

| Qweerrrtttyyy a răspuns:

Cand bagi Usb-ul in telefon, iti apare Samsung S5(sau ceva de genul). Acolo ai 2 fisiere Sd card si Memorie interna, intrii in fiecare(La DCIM) si cauti in fiecare folder de acolo pozele happy. Bafta!

| Ioana456tt a răspuns:

Incearca AirDroid il descarci din magazin play