| Alina_Stefana_1994 a întrebat:

Am nevoie de ajutor. Am un telefon Alcatel One Touch 918 cu parola... Verisorul meu care nu stia parola mi-a blocat telefonul iar acum imi cere adresa de google + parola adresei care o aveam pe telefon, dar nu o mai tin minte. Ce se poate face? Se poate reseta telefonul cumva?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Demoniqueangel a răspuns:

Pai te duci la un Orange Shop si ti-l deblocheaza eiwinking

1 răspuns:
| Andrei1099 a răspuns:

Scoti bateria. Apesi ambele taste de volum si tasta power pana intra intr-un meniu (recovery) cu tastele de volum selectezi wipe data/factory reset si cu tasta power selectezi, apoi confirmi, apoi dai reboot.