| serioux27 a întrebat:

Hi TPU, mi-am pus un model de deblocare la un Samsung G S Plus, si mi s-a blocat telefonul`si imi cere contul` si parola Google care nu le stiu. adica cand bag pe calculator adresa de messenger si parola ce am pus-o la Google imi merge dar pe telefon cand imi cere aia imi zice ca ii invalida. stie cumva cineva cum sa il fac?

Răspuns Câştigător
| MYK3 a răspuns:

Da stiu eu dar te rog sa dai funda! pe computer te loghezi cu @yahoo.com si pe telefon trebuie sa te loghezi cu @gmail.com dupa e-mail si nu uita de funda

| ionut9708 a răspuns (pentru MYK3):

Baii ajuta-ma te rogg...eu am un galaxy mini s5570 si am model de deblocare care a fost introdus de prea multe ori..si acum imi cere nume utilizator e-mail si parola dar cand imi bag mail-ul nu imi merge, mi se sterge parola si atat... ajutorr!

| MYK3 a răspuns (pentru ionut9708):

Pai ai pus @gmail.com dupa email?

| ionut9708 a răspuns (pentru MYK3):

Am rez problemaa...ms frumos

| serioux27 explică (pentru MYK3):

Am rezovlat Problema. nu asa cum ai spus tu. dar am rezolvat'o. Funda pentru incercare. Mersi!

| MYK3 a răspuns (pentru serioux27):

Mersi! dar spune-mi si mie cum ai reusit sa rezolvi problema?

| adi27 a răspuns (pentru serioux27):

Imi spui te rog si mie, ..cum ai facut? nici eu nu imi stiu parola de google.te rog ajuta-ma!happy

| serioux27 explică (pentru adi27):

Depinde de telefon. Scri pe Google: How to hard restet my phone( Numele telefonului blocat). Bafta!

| anonim_4396 a răspuns (pentru ionut9708):

Cum ai arezolvat. si eu am patit si nu stiu cum

| trutescusabinslatina a răspuns (pentru ionut9708):

Si mie imi face la fel la galaxy mini sad

12 răspunsuri:
| Alynutza_Alyna_1995 a răspuns:

Buna am un telefon Samsung Galxy sh am introdus de 5 ori modelul gresit sh imi arata sa introduc numele de utilizator sh parola google pentru a fi deb sh cand le bag corecteee imi arata ca sunt cresitee cum fac? funda :3 :*

| Jonnyo a răspuns:

Ba, am si eu un Acer e210, aceeasi poveste un model de deblocare... apoi imi cere contul si parola pe Google care nu le stiu ce trebuie sa fac ajutor plzz

| Mariana_Ticusan_1992 a răspuns:

Mi s-a blocat telefonul si daca bag e/mail si parola nu merge ce sa fac?