| vladut_4861 a întrebat:

am o intrebare: galaxy s4 sau HTC one?

5 răspunsuri:
| davidtm a răspuns:

Samsung galaxy s4 este mult mai bun pentru ca firma e nr 1 in lume, si s4 are o gramada de senzori ce HTC nu are.s4 are ecranul mai mare si poti sa te uiti la filme cat mai placut..eu totusi as alege iphone 5laughing)
funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru davidtm):

Pe bune? Toti cu iphone? E cel mai prost telefon facut!

| davidtm a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu as alege iphone pentru ca nu vreau sa port o caramida ca s4, si mi-ar ramane si bani..Am avut iphone 4 era foarte bun, iti spun asta pentru ca l-am comparat cu un Nokia x7.si era uimitior cat de repede se misca iphone 4.
Si simplu imi place mult iphone 5.
mie mai mult imi plac telefoanele sa fie placute la designlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru davidtm):

Mie imi plac telefoanele performante nu pietre ca si iphone

| stroedaniel13 a răspuns:

Din punct de vedere al performantei iti recomand samsungul. Dupa cum poti vedea si aici: http://bit.ly/11ZbHWp cei care au cumparat acest telefon sunt foarte incantati si sustin ca nu au gasit niciun defect.