| Ferrary_Andrei_1998 a întrebat:

Am o intrebare ..Samsung Galaxy Core Plus este bun?

Răspuns Câştigător
| ITdevil a răspuns:

După specificații, e bunicel, și are multe dintre funcțiile unor telefoane mai scumpe. Dacă nu-ți permiți să dai mai mulți bani pe un SII Plus, un L9, sau un Allview autohton, e o alegere potrivită.

| Ferrary_Andrei_1998 explică (pentru ITdevil):

Ok. multumesc mult...Imi permit si un s2 plus e 180 de euro.dar am ales acest telefon ( costa 150 de euro)pentru caut un telefon nici scump.da nici ieftin... oricum multumesc mult

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E rezistent

| vladv26 a răspuns:

E bun dupa specificatii si e si rezistent am avut si eu unul si l-am scapat odata dela distanta mare sinu a patit nimic

Răspuns utilizator avertizat